תקנון

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של משרד עו"ד יפתח חנן ושות' ("האתר"). שימושכם באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתכם המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן.

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ משפטי

האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.
בכל מקרה, השימוש באמור באתר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד יפתח חנן  ובין המשתמש, משרד עו"ד יפתח חנן אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד יפתח חנן .

מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר, בטרם הם פונים אל עורך דין או כל מומחה אחר. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה משפטית מסויימת או דיעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, כראוי לתכנים משפטיים, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.

אחריות

המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי משרד עו"|ד יפתח חנן ו/או כלפי צוות הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בעריכתו.

זכויות קניין רוחני

מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים בעיצוב, בקוד המחשב המפעיל את האתר ובכל קובץ: גרפי, טקטסטואלי או מולטימדיה המצויים באתר, (להלן "התכנים") הינן של משרד עו"ד יפתח חנן בלבד.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת עו"ד יפתח חנן מראש ובכתב.

מקום שיפוט והדין החל על השימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין עניין הנובע משימוש באתר יהיה בבתי המשפט המוסמכים בישראל במחוז תל-אביב בלבד.

משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות' מתמחה בדיני הגירה, רילוקיישן וניוד מומחים זרים לישראל

You Have Reached Your Destination

Corporate Immigration Law

אודות המשרד

H.I&CO IMMIGRATION LAW – YOU HAVE REACHED YOUR DESTINATION

משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות' מתמחה בדיני הגירה, רילוקיישן וניוד מומחים זרים לישראל, ונחשב לאחד המשרדים האיכותיים והמובילים בסקטור זה. המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות מקומיות ובינלאומיות, לצד יחידים, ומטפל בהנפקת אשרות עבודה ארוכות וקצרות טווח כאחד עבור מומחים זרים המגיעים לעבוד בישראל, הסדרת מעמדם האזרחי, הסדרת מעמדם של בני/ בנות זוג המגיעים לצד העובד, הנפקות אשרות ייעודיות וייעוץ משפטי להליכים אלו.

הקשרים ההדוקים עם משרדי הממשלה והרשויות הרלוונטיות בישראל, לצד היכרות עמוקה עם הגורמים המקבילים במדינות רבות בעולם, מאפשרים למשרד להנפיק היתרי עבודה ואשרות עבודה לסוגיהן במהירות וביעילות.

שיטת העבודה של המשרד דוגלת בעבודה קפדנית על בסיס דרישות החוק הייחודיות לסקטור, מדינה או מטרה מסוימת. כתוצאה מכך, הלקוח מקבל את המענה המשפטי הייחודי לו על פי מטרתו ועם ביצוע הניוד בפועל הוא יכול להתמקד בעיסוק הליבה שלו תוך עמידה בדרישות החוק הרלוונטיות במלואן.

עורכי הדין במשרד מטפלים גם בהסדרת מעמדם עבור מומחים זרים ו/או בני בנות הזוג של האזרחים ישראליים. בני הזוג זוכים לליווי משפטי אישי כבר משלב איסוף המסמכים והכנת החומרים הרלוונטיים ועד לשלבים הסופיים לקבלת מעמד כתושב זמני או קבוע, אזרח או הנפקת אשרות והיתרי עבודה.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשוני – iftach@hi-immigrationlaw.com

Copyright 2018 @ Iftach Hanan and Co.