אודות המשרד

משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות' מתמחה בדיני הגירה, רילוקיישן וניוד מומחים זרים לישראל, ונחשב לאחד המשרדים האיכותיים והמובילים בסקטור זה. המשרד בראשותו של עו"ד יפתח חנן – יו"ר ועדת הגירה וזרים בלשכת עוה"ד, מייצג שורה ארוכה של חברות מקומיות ובינלאומיות לצד לקוחות פרטיים.

צוות המשרד מומחה בהנפקת אשרות עבודה ארוכות וקצרות טווח כאחד עבור מומחים זרים המגיעים לעבוד בישראל, מספק שירותי משפטיים להסדרת מעמד בישראל, מנפיק אשרות ייעודיות ומספק ייעוץ משפטי להליכים אלו.

הקשרים ההדוקים עם משרדי הממשלה והרשויות הרלוונטיות בישראל, לצד היכרות יוצאת דופן עם דיני ההגירה הרלוונטיים, מאפשרים לעוה"ד במשרדנו להנפיק ההיתרים והאשרות בישראל לסוגיהן במהירות וביעילות.

שיטת העבודה במשרד דוגלת בעבודה קפדנית על בסיס דרישות החוק הייחודיות לסקטור, מדינה או מטרה מסוימת. כתוצאה מכך, הלקוח מקבל את המענה המשפטי הייחודי לו על פי מטרתו ועם ביצוע הניוד בפועל הוא פנוי להתמקד בעיסוק הליבה של הפרוייקט תוך עמידה בדרישות החוק הרלוונטיות במלואן.

בנוסף מטפל המשרד בהסדרת מעמד חוקי בישראל של יחידים ולקוחות פרטיים לרבות בני זוג זרים של אזרחים ישראליים, עולים חדשים וכו

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשוני account@hi-immigrationlaw.com

אודות המשרד בדיקה

משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות' מתמחה בדיני הגירה, רילוקיישן וניוד מומחים זרים לישראל, ונחשב לאחד המשרדים האיכותיים והמובילים בסקטור זה. המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות מקומיות ובינלאומיות, לצד יחידים, ומטפל בהנפקת אשרות עבודה ארוכות וקצרות טווח כאחד עבור מומחים זרים המגיעים לעבוד בישראל, הסדרת מעמדם האזרחי, הסדרת מעמדם של בני/ בנות זוג המגיעים לצד העובד, הנפקות אשרות ייעודיות וייעוץ משפטי להליכים אלו.

הקשרים ההדוקים עם משרדי הממשלה והרשויות הרלוונטיות בישראל, לצד היכרות עמוקה עם הגורמים המקבילים במדינות רבות בעולם, מאפשרים למשרד להנפיק היתרי עבודה ואשרות עבודה לסוגיהן במהירות וביעילות.

שיטת העבודה של המשרד דוגלת בעבודה קפדנית על בסיס דרישות החוק הייחודיות לסקטור, מדינה או מטרה מסוימת. כתוצאה מכך, הלקוח מקבל את המענה המשפטי הייחודי לו על פי מטרתו ועם ביצוע הניוד בפועל הוא יכול להתמקד בעיסוק הליבה שלו תוך עמידה בדרישות החוק הרלוונטיות במלואן.

בנוסף מטפל המשרד בהסדרת מעמד חוקי בישראל של יחידים ולקוחות פרטיים לרבות בני זוג זרים של אזרחים ישראליים, עולים חדשים וכו.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשוני – iftach@hi-immigrationlaw.com

Copyright 2018 @ Iftach Hanan and Co.