דיני הגירה | ניוד מומחים
 Global Coporate Immigration Law
יפתח חנן ושות' חברת עורכי דין
0722-575-326
0722-410-455
phone4, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer

תביעות תאילנדים נ' חקלאים

    
בעת האחרונה פועלים מספר משרדי עורכי דין כנגד חקלאים מכל הארץ באמצעות הגשת תביעות נגד חקלאים אשר לא שילמו לעובד התילאנדי את מלוא זכויותיו על פי חוקי העבודה בישראל.

השיטה פשוטה: עם סיום אשרת השהייה של העובד התילאנדי בישראל, מאותר העובד על ידי חברה אשר זהו עיסוקה, הפועלת מטעם משרד עורכי הדין בארץ, העובד מתושאל אודות זכויות שקיבל / לא קיבל במהלך עבודתו אצל החקלאי, עם השלמת התחקור מוגשת תביעה לבית הדין לדיני עבודה המוסמך כנגד החקלאי באמצעות משרד עורכי הדין.

התוצאה: החקלאי מופתע לקבל בדואר כתב תביעה מאיים העשוי לעיתים להסתכם בסכומים של מאות אלפי שקלים, לתקופת עבודה של תילאנדי בודד.

החקלאי אף נדרש להגיש כתב הגנה תוך תקופה קצובה, ובמידה וזה לא יוגש על ידי החלקאי, עשוי בית הדין לקבל את כתב התביעה במלואו תוך שהוא נותן פסק דין כנגד החקלאי.
 

משרדנו מתמחה בפשרות והסדרים בתביעות תאילנדים, צוות המשרד המנוסה הוביל מאות סכסוכים משפטיים לסיום בדרכי פשרה ללא צורך בניהול הליכים משפטיים מסורבלים ויקרים.

צוות עורכי הדין במשרדנו יפעל להשגת פשרה מינימאלית מול משרד עורכי הדין של התאילנדי ובהמשך אף ידאג למתן תוקף של פסק דין על ידי בית הדין להסכם הפשרה אשר נחתם בין הצדדים. 

הפשרה עצמה תוצג לחקלאי על ידי משרדנו תוך זמן קצר מרגע פתיחת התיק, החקלאי הוא אשר יחליט האם הפשרה מקובלת עליו או שמא ברצונו להמשיך ולהתמודד במסלול המשפטי.

התשלום בעבור השירות המשפטי הינו על בסיס הצלחה בלבד.
 

תביעות תאילנדים נ' חקלאים


פרטי התקשרות
0722-575-326
0722-410-455


iftach@hi-immigrationlaw.com

נחלת יצחק 8 תל אביב
 
שאלה? ייעוץ?
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם: