דיני הגירה | ניוד מומחים
 Global Coporate Immigration Law
יפתח חנן ושות' חברת עורכי דין
0722-575-326
0722-410-455
phone4, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer

זוגות מעורבים

זוגות מעורבים

האם תינתן אזרחות ישראלית לבני זוג זרים של ישראלים? מהו ההליך הקצר ביותר לקבלת אזרחות ישראלית? האם חובה להינשא על מנת לקבל אזרחות ישראלית?

רבים תוהים לגבי החוקים והנהלים לקבלת אזרחות ישראלית. התופעה הזו של זוגות מעורבים אשר הכירו והתאהבו ורוצים להקים בית וחיים משותפים במדינת ישראל היא תופעה מוכרת לרשויות החוק ולכן נקבעו קריטריונים ברורים מאוד לטובת הסדרת העניין.

זוגות מעורבים מתחלקים לזוגות אשר התחתנו ויש להם את ההוכחות לכך, מנגד ישנם זוגות מעורבים אשר חיים בשותפות חיי זוגיות אך לא התחתנו כחוק ואין להם את האישורים הנדרשים לכך.

לכל מקרה שכזה ישנה התייחסות אחרת ובכל מקרה חובה על שני המקרים להוכיח כי אכן הם חיים חיי זוגיות. מדינת ישראל מקפידה עד כמה שניתן למנוע ניסיונות כאלה ואחרים של גורמים אשר רוצים לזכות בתנאים הסוציאליים או באזרחות ישראלית שלא כדין. על כן יש לעמוד בדרישות ובהוכחות על מנת לקבל את בזכות לחיות כאזרח מדינת ישראל.

זוגות מעורבים אשר אחד מבני הזוג הוא ישראלי והשני אינו אזרח ישראלי יכולים בסוף התהליך לחיות חיים משותפים במדינת ישראל כאזרחים מן המניין. אך על מנת שזה יקרה יש לעבור הליך מסודר והדרגתי. השלב בראשוני הוא כאמור הגשת בקשה מסודרת מתורגמת לעברית עם חותמת אפוסטיל.

בשלבים מאוחרים יותר יקבל בן הזוג אשר אינו אזרח ישראלי אפשרות לשהות בישראל עם אשרת עבודה. לאחר מכן יצטרך לעבור עוד מספר שלבי התאקלמות עד לתקופה של ארבע וחצי שנים של שהייה וחיים משותפים, עד לאפשרות להגשת בקשה לאזרחות.

אתם זוג מעורב? תנו לעורך דין לטפל בכם
זוגות מעורבים שרוצים לקדם את העניינים שלהם בקצב מהיר יותר וביעילות מוטב ויפנו אל עורך דין מומחה לתחום ובכך יחסכו זמן יקר ומיותר שילך לאיבוד. הניסיון והידע של העורך דין יאפשר להם להתנהל תוך כדי תהליך בצורה טובה יותר.

עו"ד יפתח חנן לשרותכם
עו"ד יפתח חנן בעל ניסיון רב בתחום. פועל במקצועיות אל מול הגורמים וכל משרדי הממשלה הרלוונטיים. יקצר עבורכם את ההליכים בעזרת טיפול אישי ומקצועי.

פרטי התקשרות
0722-575-326
0722-410-455


iftach@hi-immigrationlaw.com

נחלת יצחק 8 תל אביב
 
שאלה? ייעוץ?
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם: